Слідчі поліції, за оперативного супроводу УСБУ та процесуального керівництва прокуратури, викрили схему розтрати бюджетних коштів на будівництві пішохідного мосту в Нетішині.

Як повідомляє поліція Хмельницької області, йдеться про пішохідний міст через річку Горинь. Причетними до схеми виявились начальник одного із управлінь міськради та інженер з технічного нагляду. Вони підписали документи про належне виконання робіт з будівництва мосту, хоч це і не відповідало дійсності. Як наслідок, підряднику було перераховано з місцевого бюджету 4,2 млн гривень.

Експертиза ж показала, що міст зведено з відхиленнями від проєктної документації. Це призвело до надлишкового прогину конструкції. У такому стані міст не придатний до експлуатації та потребує проведення додаткових робіт або демонтажу.

Слідчі слідчого управління ГУНП вже оголосили начальнику одного з управлінь Нетішинської міської ради та інженеру з технічного нагляду підозри за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з накладенням штрафу. Розслідування триває.