
Працівники міграційної служби Хмельниччини продовжують реалізацію практичного етапу під умовною назвою «Мігрант». В ході заходів було виявлено громадянина російської федерації, який не виконав рішення про примусове повернення й ухилився від виїзду за межі території України, чим порушив правила перебування іноземців та осіб без громадянства.
Як повідомляє Міграційна служба Хмельницької області, 24 червня працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення управління і правоохоронних органів забезпечено примусове видворення зазначеного іноземця за межі країни через МАПП «Могилів-Подільський» із подальшою забороною в’їзду на територію України строком на 5 років.
Заходи з контролю за дотриманням міграційного законодавства на території області тривають.