
Хмельницька АЕС продовжує підтримувати українських захисників. Цього разу військовослужбовцям військової частини, у якій служить брат працівника транспортного цеху філії «ВП ХАЕС», передали пікап «Mitsubishi L200» та комплект запасних частин. Техніку придбано волонтерами ГО «Енергія наших сердець» за благодійні кошти атомників.
Як повідомляє Хмельницька АЕС, під час передачі техніки зазначалося, що автомобіль сприятиме оперативному виконанню логістичних завдань і підвищенню мобільності підрозділів у районі здійснення бойових завдань.
Подібні ініціативи вже стали доброю традицією для колективу Хмельницької АЕС.
Підтримка Збройних сил України залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності підприємства та щоденним внеском працівників у зміцнення обороноздатності держави.